11 Mar 2020

Zamknięcie przedszkola w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku w związku z zagrożeniem koronawirusem

Szanowni Rodzice!

W związku z zagrożeniem koronawirusem Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o zawieszenie zajęć dydaktyczno–wychowawczych w przedszkolu od 12 do 25 marca 2020 roku z tym, że 12 i 13 marca 2020 roku będzie prowadzona wyłącznie działalność opiekuńcza dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki.

Od 16 marca do 25 marca 2020 roku
zajęcia dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze
ZOSTAJĄ ZAWIESZONE CAŁKOWICIE.

NASZE PRZEDSZKOLE
BĘDZIE W TYM OKRESIE ZAMKNIĘTE.

Więcej informacji na stronie MEN
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

02
Kwi 20

Zapraszamy do udziału w przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”

Zbliżający się czas Wielkiej Nocy to czas wyjątkowy. Dlatego pragniemy zachęcić i zaprosić dzieci do udziału w Przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”.

Czytaj dalej
30
Mar 20

Utworzenie galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków”

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzięki którym nasze Przedszkolaki mogą brać udział w proponowanym przez nasz „Kształceniu na odległość”. W galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków” prezentujemy zdjęcia prac plastycznych nadesłanych przez Rodziców naszych Przedszkolaków na adres meilowy: mp97zdalnenauczanie@gmail.com.

Czytaj dalej
26
Mar 20

DZIĘKUJEMY

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzięki którym Nasze Przedszkolaki uczestniczą w kształceniu na odległość.

Czytaj dalej
24
Mar 20

Prośba do rodziców naszych Przedszkolaków

W związku z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku, które nakłada na nas od 25 marca 2020 roku realizowanie podstawy programowej, tzw. kształcenie na odległość, zwracamy się z serdeczną prośbą o wykonywanie każdego dnia zadań umieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Elektroniczny nabór do klas pierwszych Szkół Podstawowych - informacja dla rodziców dzieci z grupy „Kotki”

Elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Katowice, na rok szkolny 2020/2021, został uruchomiony w poniedziałek 23 marca.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Zawieszenie zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w naszym kraju informujemy, że przedłużono czas zawieszenia zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych.

Czytaj dalej