Aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

03
Kwi 20

Opłaty za przedszkole

Informujemy, że dniu dzisiejszym tj. 3 kwietnia 2020 roku zostały do niektórych Państwa wysłane maile (na adresy mailowe, które zostały przez Państwa podane podczas rozmów telefonicznych z nami dnia 24 marca 2020 roku) z kwotami do zapłaty za przedszkole.

Czytaj dalej
02
Kwi 20

Zapraszamy do udziału w przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”

Zbliżający się czas Wielkiej Nocy to czas wyjątkowy. Dlatego pragniemy zachęcić i zaprosić dzieci do udziału w Przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”.

Czytaj dalej
30
Mar 20

Utworzenie galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków”

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzięki którym nasze Przedszkolaki mogą brać udział w proponowanym przez nasz „Kształceniu na odległość”. W galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków” prezentujemy zdjęcia prac plastycznych nadesłanych przez Rodziców naszych Przedszkolaków na adres meilowy: mp97zdalnenauczanie@gmail.com.

Czytaj dalej
26
Mar 20

DZIĘKUJEMY

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzięki którym Nasze Przedszkolaki uczestniczą w kształceniu na odległość.

Czytaj dalej
24
Mar 20

Prośba do rodziców naszych Przedszkolaków

W związku z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku, które nakłada na nas od 25 marca 2020 roku realizowanie podstawy programowej, tzw. kształcenie na odległość, zwracamy się z serdeczną prośbą o wykonywanie każdego dnia zadań umieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Elektroniczny nabór do klas pierwszych Szkół Podstawowych - informacja dla rodziców dzieci z grupy „Kotki”

Elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Katowice, na rok szkolny 2020/2021, został uruchomiony w poniedziałek 23 marca.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Zawieszenie zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w naszym kraju informujemy, że przedłużono czas zawieszenia zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych.

Czytaj dalej
20
Mar 20

Informacja dotycząca rekrutacji - przedłużenie terminów przez Prezedenta Miasta Katowice

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Katowice wydłuża się termin składania wniosku dla rekrutacji przedszkolnej do 3 kwietnia 2020 roku do godz. 15.00.

Czytaj dalej
19
Mar 20

Ważna informacja dla rodziców naszych przedszkolaków w sprawie KORONAWIRUSA

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za cotygodniową informację, czy w rodzinach dzieci uczęszczających do naszego przedszkola wystąpiły przypadki: hospitalizacji, kwarantanny lub nadzoru sanitarnego.

Czytaj dalej
17
Mar 20

Ważna informacja w sprawie korespondencji do naszego przedszkola - głównie tej dotyczącej rekrutacji (podpisane wnioski rekrutacyjne wraz z załącznikami)

Informujemy, że od dnia 16.03.2020 roku na drzwiach wejściowych naszego przedszkola pojawiła się skrzynka na listy. W związku z tym bardzo prosimy, aby wrzucać do niej podpisany wniosek rekrutacyjny wraz ze stosownymi załącznikami.

Czytaj dalej
16
Mar 20

PRACUJ Z DZIECKIEM W DOMU

Informujemy, że na naszej stronie internetowej utworzyliśmy zakładkę: „PRACUJ Z DZIECKIEM” . Na tej stronie każdego dnia będziemy umieszczać ćwiczenia, które polecamy wykonywać w tym czasie z dziećmi w domu.

Czytaj dalej
12
Mar 20

Ważna informacja dotycząca rekrutacji

W związku z profilaktyką w zakresie rozpowszechniania się koronawirusa, prosimy o wysłanie podpisanego wniosku rekrutacyjnego wraz ze stosownymi załącznikami do przedszkola pocztą.

Czytaj dalej