09 Lip 2022

Serduszko GieKSy - Zaproszenie na inauguracyjny, piłkarski mecz domowy Fortuna 1. Ligi w sezonie 2022/23

Kontynuując współpracę w zakresie „Serduszka GieKSy”, klub GKS Katowice zaprasza wszystkie dzieci, ich rodziców oraz pracowników Przedszkola na inauguracyjny, piłkarski mecz domowy Fortuna 1. Ligi w sezonie 2022/23.

Mecz odbędzie się 24 lipca 2022 (niedziela) o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Bukowej 1A w Katowicach.

Dla uczestników  programu „Serduszko GieKSy” wstęp wolny. Podczas meczu na wszystkie dzieci czekać będzie wyjątkowa strefa kibica, czyli dmuchane zamki, bramki strzelnościowe, piłkarzyki, kosze do koszykówki i wiele innych atrakcji. Na stadionie znajdzie się również punkt gastronomiczny.

Chętne osoby prosimy o kontakt mailowy z liderem projektu Witoldem Hornikiem (najpóźniej do 20 lipca) e-mail: witold.hornik@gkskatowice.eu

Gorąco zapraszamy! Trzy kolory jedno serce GKS!

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

05
Paź 22

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci z naszego przedszkola serdecznie zapraszają swoich Rodziców na uroczystości pasowania.

Czytaj dalej
22
Wrz 22

SESJA FOTOGRAFICZNA - 29 WRZESIEŃ

Informujemy, że dnia 29 września (czwartek) o godzinie 11:00 w naszym przedszkolu odbędzie się sesja fotograficzna (jesienna).

Czytaj dalej
22
Wrz 22

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI - 27 WRZESIEŃ

Dnia 27 września (wtorek) o godzinie 9:30 dzieci z wszystkich grup wiekowych wezmą udział w zajęciach z robotyki...

Czytaj dalej
20
Wrz 22

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Przedszkolaki! Dziś Wasz dzień! Niech wszystkie smutki odejdą w cień...

Czytaj dalej
31
Sie 22

WAŻNE! - UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

Informacja dotyczy dzieci, które nie uczęszczały wcześniej do naszej placówki.

Czytaj dalej
30
Sie 22

WITAMY PO WAKACJACH

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice! Zbliża się koniec wakacji. Mamy nadzieję, że każda z letnich podróży przyniosła Wam wiele pozytywnych wrażeń i pozwoliła odpocząć od codziennych spraw. Liczymy na to, że z nową energią wspólnie rozpoczniemy nowy rok szkolny. Czekamy na Was, drogie Przedszkolaki. Już 1 września znów się spotykamy, aby razem spędzać czas. Wszystkim absolwentom naszego przedszkola życzymy sukcesów w szkole.

Czytaj dalej