29 Mar 2021

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Szanowni Rodzice!

Od dnia 29.03.2021 zawieszona zostaje praca stacjonarna
placówek przedszkolnych z pewnymi wyjątkami.

Obowiązywać będzie

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r.
w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19.

Na podstawie wyżej zamieszczonego rozporządzenia w przedszkolu zostaną zorganizowane zajęcia na wniosek rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni/realizują zadania  zgodnie z § 2 ust.4 pkt. 1) lub 2)a-k  ww. rozporządzenia.

Opieka jest organizowana na wniosek rodziców –  wzór znajduję się poniżej.
wniosek rodzica

Aby móc sprawnie zorganizować opiekę tym dzieciom, prosimy o przesłanie na adres przedszkola: mp97@vp.pl skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku lub dostarczenie go do przedszkola co najmniej 2 dni przed planowaną obecnością dziecka.

Dziękujemy

 

 

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

26
Lis 21

KWARANTANNA I NAUCZANIE ZDALNE DLA DZIECI Z GRUPY „KOTKI”

Drodzy Rodzice. Informujemy, że z powodu dodatniego wyniku testu na koronawirusa u dziecka z grupy „KOTKI”. wszystkie przedszkolaki z tej grupy objęte zostały decyzją sanepidu kwarantanną od 27 listopada 2021 roku do 4 grudnia 2021 roku.

Czytaj dalej
21
Lis 21

KONSULTACJE Z WYCHOWAWCZYNIĄ DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY „MISIE”

Informuję, że dnia 29 listopada 2021 r. (poniedziałek) w godzinach od 15:00 do 19:00 odbędą się konsultacje z wychowawczynią dla rodziców dzieci z grupy „Misie”.

Czytaj dalej
20
Lis 21

MIKOŁAJ ŚWIĘTY W SANIACH PRZYBYWA, WIEZIE PREZENTY...

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice! Dnia 6 grudnia 2021 r. (poniedziałek) nasze przedszkole odwiedzi ŚWIĘTY MIKOŁAJ.

Czytaj dalej
20
Lis 21

DZIEŃ GÓRNIKA

Drodzy Rodzice 3 grudnia 2021 r. (piątek) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Górnika. Prosimy, aby dzieci z wszystkich grup były ubrane tego dnia na galowo.

Czytaj dalej
16
Lis 21

KONSULTACJE Z WYCHOWAWCZYNIAMI DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY „ŻABKI”

Informujemy, że w dniach 22 listopada 2021 r. (poniedziałek) i 23 listopada 2021 r. (wtorek) w godzinach od 16:00 do 18:00 odbędą się konsultacje z wychowawczyniami dla rodziców dzieci z grupy „Żabki”.

Czytaj dalej
14
Lis 21

Projekt „Serduszko GieKSy” w naszym przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Serduszko GieKSy”. Program polega na organizowaniu zajęć zabawowo-sprawnościowych dla chłopców i dziewczynek od 3 do 6 roku życia. Ćwiczenia będą rozwijać koordynację, postrzeganie, czucie, umiejętność pracy w grupie, zdobywanie nawyków dobrej postawy, ekspresję twórczą oraz bycie liderem w zespole. Wspólnie kształtujmy pozytywne postawy i kulturę fizyczną u dzieci.

Czytaj dalej