29 Mar 2021

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Szanowni Rodzice!

Od dnia 29.03.2021 zawieszona zostaje praca stacjonarna
placówek przedszkolnych z pewnymi wyjątkami.

Obowiązywać będzie

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r.
w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19.

Na podstawie wyżej zamieszczonego rozporządzenia w przedszkolu zostaną zorganizowane zajęcia na wniosek rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni/realizują zadania  zgodnie z § 2 ust.4 pkt. 1) lub 2)a-k  ww. rozporządzenia.

Opieka jest organizowana na wniosek rodziców –  wzór znajduję się poniżej.
wniosek rodzica

Aby móc sprawnie zorganizować opiekę tym dzieciom, prosimy o przesłanie na adres przedszkola: mp97@vp.pl skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku lub dostarczenie go do przedszkola co najmniej 2 dni przed planowaną obecnością dziecka.

Dziękujemy

 

 

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

18
Kwi 21

FILMY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice! Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało dla Państwa filmy w ramach cyklu poradników edukacyjnych adresowanych do rodziców. Motywem przewodnim filmów jest rozwój i wychowanie dziecka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów. 

Czytaj dalej
17
Kwi 21

Dzień Ziemi - 22 kwietnia

Informujemy, że dnia 22 kwietnia (czwartek) będziemy w naszym przedszkolu obchodzić Światowy Dzień Ziemi.

Czytaj dalej
17
Kwi 21

Przywrócenie od dnia 19 kwietnia 2021 r. funkcjonowania placówek wychowania przedszkolnego

W dniu 14 kwietnia 2021 roku Rada Ministrów podjęła decyzję o przywróceniu od dnia 19 kwietnia 2021 r. funkcjonowania placówek wychowania przedszkolnego

Czytaj dalej
09
Kwi 21

Ograniczonenie funkcjonowania szkół i placówek do dnia 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii do dnia 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Czytaj dalej
06
Kwi 21

Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola - ważna informacja

Informujemy, że potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola można dokonać elektronicznie, logując się na konto dziecka przez stronę: https://katowice.formico.pl/

Czytaj dalej
06
Kwi 21

Utworzenie galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków”

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzięki którym nasze Przedszkolaki mogą brać udział w proponowanym przez nasz „Kształceniu na odległość”. W galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków” prezentujemy zdjęcia prac plastycznych nadesłanych przez Rodziców naszych Przedszkolaków na adres meilowy: mp97zdalnenauczanie@gmail.com.

Czytaj dalej