09 Kwi 2021

Ograniczonenie funkcjonowania szkół i placówek do dnia 18 kwietnia 2021 roku

Szanowni Rodzice!

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii do dnia 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.
Tak jak dotychczas, ograniczona zostaje praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami.

Nadal obowiązuje:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r.
w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19.

Na podstawie wyżej zamieszczonego rozporządzenia w przedszkolu zostaną zorganizowane zajęcia na wniosek rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni/realizują zadania  zgodnie z § 2 ust.4 pkt. 1) lub 2)a-k  ww. rozporządzenia.

Opieka jest organizowana na wniosek rodziców –  wzór znajduję się poniżej.
wniosek rodzica

Aby móc sprawnie zorganizować opiekę tym dzieciom, prosimy o przesłanie na adres przedszkola: mp97@vp.pl skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku lub dostarczenie go do przedszkola co najmniej 2 dni przed planowaną obecnością dziecka.

Dziękujemy

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

14
Maj 21

UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI ŚWIĘTA MAMY I TATY

Drodzy Rodzice! Zbliża się Święto Mamy i Taty. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości odbywać się będą bez udziału rodzin dzieci. Występy zostaną nagrane i udostępnione rodzicom.

Czytaj dalej
11
Maj 21

Akcja informacyjna pn. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”.

Informujemy, że nasze przedszkole włączyło się do realizacji akcji informacyjnej pn. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”. Celem akcji jest przypomnienie społeczeństwu o podstawowych zasadach profilaktyki zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

Czytaj dalej
22
Kwi 21

SESJA ZDJĘCIOWA - WIOSNA I TABLO

Drodzy Rodzice! Informujemy, że 26 kwietnia 2021 r. (poniedziałek) w naszym przedszkolu odbędzie się SESJA FOTOGRAFICZNA.

Czytaj dalej
19
Kwi 21

Listy kandydatów przyjętych do Miejskiego Przedszkola nr 97 na rok szkolny 2021/2022

Listy kandydatów przyjętych do Miejskiego Przedszkola nr 97 na rok szkolny 2021/2022

Czytaj dalej
18
Kwi 21

FILMY EDUKACYJNE DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice! Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało dla Państwa filmy w ramach cyklu poradników edukacyjnych adresowanych do rodziców. Motywem przewodnim filmów jest rozwój i wychowanie dziecka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów. 

Czytaj dalej
17
Kwi 21

Dzień Ziemi - 22 kwietnia

Informujemy, że dnia 22 kwietnia (czwartek) będziemy w naszym przedszkolu obchodzić Światowy Dzień Ziemi.

Czytaj dalej