10 Sie 2022

LATO Z SERDUSZKIEM GIEKSY

WIELOSEKCYJNA AKADEMIA ”MŁODA GIEKSA” WRAZ Z MIASTEM KATOWICE ZAPRASZA DZIECI DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW PODCZAS WAKACJI. SPĘDŹCIE Z NAMI WAKACJE NA SPORTOWO!

W okresie wakacyjnym serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2010-2017 na bezpłatne treningi sportowe, które prowadzone będą przez trenerów naszej Akademii. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00 na małym boisku Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, przy ulicy Alfreda 1 w Katowicach.

Sportowa akcja „Lato z Serduszkiem GieKSy” potrwa do 26 sierpnia. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku na małym boisku Ośrodka Sportowego „Kolejarz”, w godzinach 10:00 – 12:00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia wakacji razem z nami! Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i przyjść na boisko. Do zobaczenia na murawie!

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

05
Paź 22

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci z naszego przedszkola serdecznie zapraszają swoich Rodziców na uroczystości pasowania.

Czytaj dalej
22
Wrz 22

SESJA FOTOGRAFICZNA - 29 WRZESIEŃ

Informujemy, że dnia 29 września (czwartek) o godzinie 11:00 w naszym przedszkolu odbędzie się sesja fotograficzna (jesienna).

Czytaj dalej
22
Wrz 22

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI - 27 WRZESIEŃ

Dnia 27 września (wtorek) o godzinie 9:30 dzieci z wszystkich grup wiekowych wezmą udział w zajęciach z robotyki...

Czytaj dalej
20
Wrz 22

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Przedszkolaki! Dziś Wasz dzień! Niech wszystkie smutki odejdą w cień...

Czytaj dalej
31
Sie 22

WAŻNE! - UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

Informacja dotyczy dzieci, które nie uczęszczały wcześniej do naszej placówki.

Czytaj dalej
30
Sie 22

WITAMY PO WAKACJACH

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice! Zbliża się koniec wakacji. Mamy nadzieję, że każda z letnich podróży przyniosła Wam wiele pozytywnych wrażeń i pozwoliła odpocząć od codziennych spraw. Liczymy na to, że z nową energią wspólnie rozpoczniemy nowy rok szkolny. Czekamy na Was, drogie Przedszkolaki. Już 1 września znów się spotykamy, aby razem spędzać czas. Wszystkim absolwentom naszego przedszkola życzymy sukcesów w szkole.

Czytaj dalej