20 Mar 2020

Informacja dotycząca rekrutacji - przedłużenie terminów przez Prezedenta Miasta Katowice

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z Zarządzeniem
Prezydenta Miasta Katowice
z dnia 18 marca 2020 roku
wydłuża się termin składania wniosku
dla rekrutacji przedszkolnej

do 3 kwietnia 2020 roku
do godz. 15.00.


Proces rekrutacji  odbywa się poprzez stronę:
https://katowice.nabory.pl/


Przypominamy, że  istnieje możliwość  przekazania wniosku rekrutacyjnego podpisanego przez obojga rodziców/opiekunów wraz ze stosownymi dokumentami i oświadczeniami do skrzynki na listy, która znajduje się na drzwiach wejściowych do naszego przedszkola lub
przesłanie zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego przez obojga rodziców/opiekunów wniosku wraz ze stosownymi dokumentami i oświadczeniami
na nasz adres e-mail: mp97@vp.pl


Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

02
Kwi 20

Zapraszamy do udziału w przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”

Zbliżający się czas Wielkiej Nocy to czas wyjątkowy. Dlatego pragniemy zachęcić i zaprosić dzieci do udziału w Przeglądzie prac plastycznych pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”.

Czytaj dalej
30
Mar 20

Utworzenie galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków”

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzięki którym nasze Przedszkolaki mogą brać udział w proponowanym przez nasz „Kształceniu na odległość”. W galerii pt. „Kształcenie na odległość – prace naszych Przedszkolaków” prezentujemy zdjęcia prac plastycznych nadesłanych przez Rodziców naszych Przedszkolaków na adres meilowy: mp97zdalnenauczanie@gmail.com.

Czytaj dalej
26
Mar 20

DZIĘKUJEMY

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzięki którym Nasze Przedszkolaki uczestniczą w kształceniu na odległość.

Czytaj dalej
24
Mar 20

Prośba do rodziców naszych Przedszkolaków

W związku z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku, które nakłada na nas od 25 marca 2020 roku realizowanie podstawy programowej, tzw. kształcenie na odległość, zwracamy się z serdeczną prośbą o wykonywanie każdego dnia zadań umieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Elektroniczny nabór do klas pierwszych Szkół Podstawowych - informacja dla rodziców dzieci z grupy „Kotki”

Elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Katowice, na rok szkolny 2020/2021, został uruchomiony w poniedziałek 23 marca.

Czytaj dalej
23
Mar 20

Zawieszenie zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w naszym kraju informujemy, że przedłużono czas zawieszenia zajęć dydaktycznych do świąt Wielkanocnych.

Czytaj dalej