26 Mar 2020

DZIĘKUJEMY

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzięki którym Nasze Przedszkolaki  uczestniczą w kształceniu na odległość.
Dziękujemy tym wszystkim rodzicom, którzy w dniu 25.03.2020 roku przesłali na naszego meila: mp97zdalnenauczanie@gmail.com informację, dotyczącą wykonania zadań. Liczymy na dalszą współpracę również z tymi, którym nie udało się tego dnia wysłać do nas meila.
Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dużą liczbą odpowiedzi.
Dziękujemy również wszystkim, którzy przesłali do nas: zdjęcia prac plastycznych, wypełnionych kart pracy, a także innych aktywności, które wykonały Wasze dzieci.

 

Pozdrawiamy, liczymy na dalszą współpracę z Wami,
życzymy dużo zdrowia,
pozytywnego nastawienia
i wszystkiego dobrego 😊😊😊

 

Więcej aktualności

Sprawdź informacje o wydarzeniach w naszym przedszkolu

26
Maj 20

Życzenia dla Mamy na Dzień Matki

Bądź szczęśliwa mamusiu dziś, jutro, codziennie...

Czytaj dalej
21
Maj 20

Zawieszenie zajęć w przedszkolu do dnia 29.05.2020 roku

Z uwagi na stan epidemiologiczny w mieście Katowice i odnotowywany stały wzrost liczby zakażonych, informujemy, że zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone do dnia 29 maja 2020 roku.

Czytaj dalej
16
Maj 20

Laurka dla mamy na Dzień Matki

Pomyślałyśmy, że każdy z Was może wykonać laurkę dla swojej mamy w swoim domu i wręczyć ją mamie 26 maja. Zachęcamy Was do tego z całego serca😊 Wasze prace umieścimy w specjalnie utworzonej galerii na naszej stronie internetowej. Na pewno każdy z Was będzie chciał się pochwalić swoją laurką.

Czytaj dalej
16
Maj 20

PILNE - odbiór rzeczy przedszkolaków pozostawionych w szatni

W związku z otwarciem przedszkola od dnia 25 marca 2020 roku zwracamy się z prośbą do Rodziców wszystkich Przedszkolaków o odbiór rzeczy z szafek w szatni (ubrania, papucie itd.).

Czytaj dalej
08
Maj 20

Przedszkola otwarte od 6 maja – pytania i odpowiedzi (Ministerstwo Edukacji Narodowej)

W załączniku przekazujemy Państwu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi związane z otwarciem przedszkoli od 6 maja 2020 roku. Odpowiedzi stworzyło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj dalej
04
Maj 20

Informacja dotycząca możliwości uruchomienia przedszkola – zdiagnozowanie potrzeb rodziców naszej placówki

W związku z możliwością uruchomienia przedszkola zostaliśmy poproszeni przez Prezydenta Miasta Katowice o wnikliwe i rzetelne zdiagnozowanie faktycznych potrzeb rodziców w tym zakresie.

Czytaj dalej